Praca

APPmanago to pierwsza polska i jedna z pierwszych na świecie platforma klasy Mobile Marketing Automation. Firma została utworzone i jest zarządzana przez Benhauer, spółkę technologiczną działającą w branży automatyzacji marketingu. Benhauer jest również twórcą Marketingmatic i SALESmanago Marketing Automation jednej z największych platform automatyzacji marketingu w Europie i TOP6 na świecie. Spółka zatrudnia ponad 200 osób w biurach w Krakowie (siedziba główna), Nowym Jorku, Londynie, Bukareszice, Madrycie i in. Obecnie, dzięki 25 mln zł dofinansowania inwestora 3TS (gdzie inwestuje m. in. CISCO), APPmanago planuje dynamiczną ekspansję w Europie.
Jeśli chcesz dołączyć do naszej szybko rozwijające się firmy prześlij swoje CV na praca@appmanago.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska

Specjalisty ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów systemu z bazy danych i samodzielnie
  • analiza rynku i potrzeb klientów w zakresie rozwiązań Mobile Marketing Automation
  • utrzymywanie relacji biznesowych i realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie bazy danych potencjalnych klientów
  • redagowanie ofert handlowych i prezentacji

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • doświadczenie w sprzedaży
  • zainteresowanie branżą usług marketingowych, Mobile, Software
  • pozytywne nastawienie i bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • dodatkowy język obcy mile widziany

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja adekwatna do zaangażowania i realizacji celów
  • biuro zlokalizowanie w centrum miasta
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w dynamicznym środowisku, świetnym zespole i miłej atmosferze!

Zainteresowany? Aplikuj wysyłając maila na praca@appmanago.pl z nazwą stanowiska w temacie i CV w załączniku.

Strony naszych produktów:

aby otrzymywać