O nas

APPmanago to pierwsza polska i jedna z pierwszych na świecie platforma klasy Mobile Marketing Automation. System pozwala zidentyfikować użytkowników aplikacji, zautomatyzować i spersonalizować wiadomości do nich wysyłane. Dzięki monitorowaniu zachowań w czasie rzeczywistym wewnątrz i poza aplikacją APPmanago tworzy dokładne profile użytkowników, którym następnie wysłać możemy konkretnie zaplanowane wiadomości lub na podstawie zaawansowanych reguł opracować ich automatyczną wysyłkę.

Dzięki APPmanago możemy zidentyfikować użytkowników korzystających z aplikacji, zrozumieć ich zachowania i rozpocząć komunikację z nimi.

APPmanago zostało utworzone i jest zarządzane przez Benhauer, spółkę technologiczną działającą w branży automatyzacji marketingu. Benhauer jest również twórcą Marketingmatic (www.marketingmatic.pl) i SALESmanago Marketing Automation (www.salesmanago.pl) jednej z największych platform automatyzacji marketingu w Europie i TOP6 na świecie. SALESmanago jest używany przez ponad 5000 firm w 40 krajach, które automatyzują i personalizują e-mail marketing, dynamicznie kreują zawartości stron internetowych, korzystając z informacji z mediów społecznych i komunikacji bezpośredniej sprzedaży, co prowadzi do wzrostu sprzedaży i optymalizacji kosztów marketingowych. Gleanster, wiodąca firma analityczna z USA powiedziała o nas: „…SALESmanago to w pełni zintegrowane rozwiązanie w chmurze, które szybko staje się wiodącą środkowoeuropejską platformą wybieraną przez działy marketingu i sprzedaży w firmach o różnej wielkości…”.

Więcej informacji www.salesmanago.pl

Profil Crunchbase http://www.crunchbase.com/company/benhauer

Zarząd firmy

Grzegorz Błażewicz

Grzegorz Błażewicz – Założyciel i Prezes Zarządu firmy Benhauer.

Współtwórca SALESmanago Marketing Automation – Posiada ponad 15 lat doświadczenia w polskiej i międzynarodowej branży marketingowej. Doświadczenie zdobywał w firmach marketingowych w Nowym Jorku i Londynie. W latach 2001 – 2006 pracował jako Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch, lidera IT w Europie Centralnej. W latach 2006 – 2008 był prezesem zarządu portalu internetowego Interia.pl – spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji http://pl.linkedin.com/in/grzegorzblazewicz

Konrad Pawlus

Konrad Pawlus, Wiceprezes Zarządu, Chief Technology Officer w Benhauer.

Swoją karierę zawodową rozpoczynał ponad 10 lat temu pracując nad unikalnymi na skalę światową rozwiązaniami prognozowania finansowego bazującymi na modelach ekonometrycznych. W latach 2005 – 2009 pracował w Irlandii w Dziale Produkcji Oprogramowania w spółce OpSource, gdzie odpowiadał za rozwój aplikacji OpSource Cloud™ i rozwiązań billingowych SaaS. W latach 2009 – 2011 zatrudniony w amerykańskiej firmie Sabre, największym światowym dostawcy oprogramowania jako Technical Team Leader był odpowiedzialny za rozwój jednego z największych na świecie portali turystycznych Virtually There, następnie w roli Software Development Supervisor kierował projektem Traveler Notification Center obsługującego dziesiątki linii lotniczych z całego świata. Konrad Pawlus jest pasjonatem i praktykiem metodologii Agile. Konrad Pawlus kieruje w Benhauer działem Software Development – kilkunastoosobową grupą najwyższej klasy inżynierów i programistów tworzącą rozwiązania informatyczne automatyzujące marketing.

Więcej informacji http://pl.linkedin.com/in/konradpawlus

Siedziba główna

BENHAUER Sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 21
31-352 Kraków
E-mail: krakow@appmanago.pl

SALESmanago Oddział w Warszawie
ul. Cybernetyki 21
02-667 Warszawa
E-mail: warszawa@appmanago.pl

American Headquarters
SALESmanago LCC.
85 Broad St.
New York, NY 10004
United States of America
E-mail: usa@appmanago.com

European Headquarters
SALESmanago LTD.
Suite 635, Milton Keynes Business Centre
United Kingdom
E-mail: uk@appmanago.com